Gotowe skrypty portali opinie edios

Jeżeli chcesz zakupić skrypt ogłoszeń i zależy ci jak na największej funkcjonalności to warto wybrać skrypt edios a jak na cenie to czy warto ? Gotowych skryptów ogłoszeń jest dużo są te ta tańsze i te droższe , które wybrać ?

Zdecydowaliśmy się na skrypt ogłoszeń od edios.pl , generalnie skrypt jest bardzo rozbudowany , ma wiele funkcji , sprawdzi się zarówno jako ogłoszenia o pracę czy też nieruchomości, ma wiele rozbudowanych funkcji, można tworzyć wiele kategorii i podkategorii, posiada nawet aplikacje, która jest bezużyteczna do póki nie będziesz dużym liczącym się serwisem.

Skrypt ogłoszeń edios

W porównaniu z innymi skryptami trzeba przyznać, że serwis jest dużo bardziej rozbudowany, wiele opcji dostosowania płatności , w zależności od kategorii, pisanie artykułów na blogu, wszystko się sprawdza jak ma się pozycje. Będąc na początku drogi z ogłoszeniami większość funkcji nie ma znaczenia.

Jeżeli chodzi o funkcjonalność strony jest na prawdę na wysokim poziomie, skrypt widać że jest rozbudowywany.

Skrypt ogłoszenia edios czy warto

Tak i nie , skrypt jest profesjonalnie napisany, ale okazuje się żę slogan o 5 letniej aktualizacji jest pustymi słowami, które nic nie są warte. Do póki płacicie to pomogą , jak chodzi o aktualizacje to jak nie zapłacicie nie dostaniecie żadnych aktualizacji, mimo że w najnowszej wersji co sprzedają jest sporo zmian.

Skrypt nieruchomości edios czy warto ?

Musisz się nastawić na to że możesz wprowadzać opis seo do każdej kategorii pod względem miast pod warunkiem że nie dodasz dodatkowych kategorii typu sprzedaj mieszkanie czy też wynajmij, za to będziesz musiał dopłacić.

Ogloszenia edios czy warto

Generalnie skrypt ma przewagę nad konkurencją ale czasem trzeba wdrożyć poprawki i tu pojawia się problem.  Średnio za poprawkę zapłacicie około 200 zł. Skrypt bez poprawek moim zdaniem nie jesteśmy w stanie się wybić jeżeli chodzi o pozycjonowanie. Jesteście dobrymi klientami do póki płacicie, po zakupie robią się problemy.

Aktualizacje na 5 lat edios ?

Niestety aktualizacje jest to fikcja, po zakupie drugiej licencji spotkaliśmy się z tym że nowa wersja ma sporo aktualizacji, które nie są wprowadzane do starej wersji, mimo zapewnień że aktualizacją obejmuje 5 lat. Jest to fikcja !!  Jesteście dobrymi klientami do póki płacicie po zakupie nie zawracajcie głowy.

 Żeby nie było tak kolorowo skrypt ma swoje wady ?

Np dodając dodatkowe podkategorie np w kategorii nieruchomości chodzi o podkategorie sprzedam / wynajmę już nie dodacie opisu seo do miasta i będzie trzeba zlecić dodatkowe poprawki żeby było to możliwe a to są koszta.

Skrypt ogłoszeń ebiodos

Jeżeli chodzi o opinie samego skryptu, to trzeba przyznać że jest bardzo rozbudowany, bardzo podobny do funkcjonalność OLX i chyba w tym kierunku zmierza zarówno pod względem wyglądu jak i funkcjonalność. Instalując skrypt będzie zadowoleni, aczkolwiek zabraknie wam pewnych funkcjonalności za które będzie trzeba zapłacić . Zapomnijcie natomiast o aktualizacjach, to fikcja nie działa.

Skrypt zakupiony rok temu , po roku zakupiona druga licencja , i dużo nowych funkcji, poprzednia instalacja nie zyskała zupełnie nic. Więc nie wierzcie że będą to aktualizować !

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Przeczytaj inne:
Trwałe usuwanie smsów z telefonu

Jeżeli chodzi o trwałe usuwanie smsów z telefonu czy też o trwałe usunięcie zdjęć i ogólnie plików choćby z tego

Zamknij