mfc100.dll

Problem z plikiem mfc100.dll jest dość częsty, czy zdarzyło ci się uruchamiać grę np Witcher 2 czy też Fry Cry bądź inną grę, która korzysta z tego pliku, po czym wyskakuje komunikat o braku pliku mfc100.dll, jeżeli tak to poniżej  opisujemy co to jest za plik.

 

Przyczyn występowania błędu z plikiem mfc100.dll może być wiele, najczęstszą przyczyna są błędy w rejestrze, aczkolwiek przy problemach z dyskiem także ten problem występuje. Plik mfc100.dll jest  składnikiem Microsoft VisualCzasem żeby włączyć grę, przy której wyskakuje komunikat z brakującym plikiem mfc100.dll wystarczy zrestartować komputer, niestety nie zawsze tak proste rozwiązanie pomaga, dlatego warto przeskanować dysk pod katem błędów na dysku, warto także przeskanować komputer antywirusem.

Bład mfc100.dll

Jeżeli skanowanie dysku nie przyniosło rezultatu należy przeinstalować grę. Na pewno nie warto ściągać tego pliku z internetu i próbować go wgrać bo takie rozwiązanie nie pomaga a często szkodzi. Zazwyczaj plik mfc100.dll fizycznie znajduje się na dysku, ale problem jest z kego odczytaniem bądź prawidłowym załadowaniem do systemu aplikacja nie została właściwie uruchomiona.Podobne pliki do opisywanego:
accessiblemarshal.dll ; acctres.dll ; acdappinfo40.dll ; apexframework_x86.dll ; d2d1.dll ; d2gfx.dll ; d2win.dll ; iisfecnv.dll ; ijl15.dll ; image.dll ; imagehlp.dllrld.dll ; rlmfc.dll

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Przeczytaj inne:
Poczta Windows 7

W Windows 7 niestety nie ma domyślnie klienta poczty e-mail. Windows 7 nie instaluje żadnego programu do odbioru poczty. Większość

Zamknij