Odzyskiwanie hasła gg

Gadu Gadu odzyskiwanie hasła, niektórym dość często zdarza się zapomnieć hasło do gg zwłaszcza jeżeli hasło było zapamiętane przez program i gg logowało się automatycznie. Tak więc hasło nie było długo wpisywane i gdy gg poprosiło o hasło, nagle okazało się że go nie pamiętamy i co wtedy?

haslo

Odzyskać hasło ggJak w większości przypadku przy pytaniu jak odzyskać hasło zazwyczaj mamy kilka możliwości. Jedną z nich jest skorzystanie z programu do odzyskiwania hasła gg o nazwie Gadu-Uncoder. Program jest łatwy w obsłudze i posiada dwa przyciski na krzyż.

Przeczytaj także: Zdalny Pulpit Windows 7

Kolejnym ciekawym programem, który pozwala na odzyskanie zapomnianego hasła jest GG Tools, który dodatkowo potrafi odzyskać sms-y wysłane za pośrednictwem gg oraz wykasowane rozmowy z archiwum. Dodatkowo w programie możemy tworzyć kopie zapasowe naszego profilu.

screenh

 

Kolejnym sposobem na odzyskanie hasła gg jest kliknięcie na „Przypomnij hasło” w zależności od wersji „nie pamiętam hasła„po czym nowe hasło zostanie wysłane na maila, którego wcześniej ustawiliśmy w programie podczas rejestracji.

Temat, który może cię zainteresować: Komputer nie wyłącza się

Odzyskanie hasla gg

Hasło gg zapisane jest w pliku config.dat który znajduje się w katalogu głównym gadu gadu. We wcześniejszych wersjach gg odczytanie hasła z pliku było dość proste, obecnie programiści gg nieco utrudnili odczytywanie hasła z tego pliku.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Przeczytaj inne:
Zaszyfrowana wiadomość – Jak być anonimowym w sieci

W dobie coraz większej inwigilacji przez różnego rodzaju urzędy, instytucje coraz trudniej jest zachować anonimowość wysyłając jakąś wiadomość. Jak wszyscy

Zamknij