Plik pps czym otworzyć

Czy zdarzyło ci się ściągnąć plik z internetu, z rozszerzeniem PPS czy też PPT i nie mogłeś go otworzyć? Jeżeli tak to, to poniżej znajduje się opis tego rodzaju pilików oraz nazwy programów którymi można go odtworzyć?


 

Pliki PPS czy też PPSx są to piliki pakietu Power Point Microsoft Office, czyli zazwyczaj są to różnego rodzaju prezentacje tworzone w power Poincie.Jak otworzyć plik PPSX:
W internecie dostępnych jest wiele programów dających możliwość samego odtworzenia pliku bądź też odtworzenia i jego edycji.  Można użyć programu Power Point Microsoft , który nie jest darmowy.

Jest tez darmowy program Microsoft PowerPoint Viewer 2007, dzięki któremu szybko zobaczysz prezentację, przede wszystkim program jest bardzo łatwy w obsłudze i zajmuje mało miejsca na dysku. Pozwala na otwierane pików o rozszerzeniach PPS, PPSX oraz PPT, PPTX i POT Jest to program, który umożliwia jedynie podgląd prezentacji, nie będziemy mieli możliwości edycji oraz dokonywania w niej żadnych zamian.

Kolejny darmowy program do PPS PPX to Free Opener, które oferuje możliwość odtworzenia dodatkowo kilkudziesięciu typów plików, jak choćby pliki pakietu Microsoft Office między innymi DOC/DOCX, CSV, PPS, PPSX oraz XLS/XLSX, Dodatkowo daje możliwość podglądu plików video: AVI, WMV, FLV, MPF, MOV, MP4 oraz pliki muzyczne: MP3, WAV, WMV, MID

Jak widzimy program to swoisty kombajn do otwierania różnych typów plików. Dodatkowo otworzymy nim także pliki graficzne: JPEG, GIF, PNG, BMP, TIFF, ICO, RAW oraz pliki typu PDF.

program do pps

Program Free Opener ma praktycznie same zalety, nie zajmuje wiele miejsca, prosty instalator oraz naprawdę banalna obsługa dzięki czemu jest to jeden z lepszych darmowych programów do przeglądania rożnych plików.Pełna lista obsługiwanych przez program formatów:
JPEG, JPG,  BMP, AVI,  MPEG, DOCX, ZIP, JAR, XML, HTML, SWF, 7Z, PHP, XLSX,  XLSM, MKV, FLV, XLS, TXT, PSD, PDF, DOC, WMV, CR2, CRW, GIF, MSG, NEF, TIFF,  MOV, MP4, LOG, PNG, CS, INI,MPG, REG, CSS, MP3, CFG, HTM, JS, WA, ICO, ARW, MID, ORF, RAF, RESX, CF2, ERF, MEF, MRW,PEF, SR2, X3F, DNG,Podobne wpisy na naszej stronie:
xml czym otworzyć ; czym otworzyć xls ; czym otworzyc swf ; czym otworzyc eps

Podobne Pliki:
xrcore.dll ; xrenderd3d9.dll ; yacscom.dll ; yacsui.dll ; vbrun100.dll ; vbrun200.dll ; mfc90u.dll ; mfcans32.dll

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Przeczytaj inne:
Wirus blokada komputera

Po sieci krąży wirus, który blokuje nam komputer i pokazuje ładny obrazek,który ma sugerować ze komputer został zablokowany przez policję

Zamknij