Programy do edycji video

Wśród bezpłatnych, ale całkiem przyzwoitych programów do edycji video, znaleźć można również te, które w pełni zadowolą nawet najbardziej wymagających użytkowników. Co wybrać do edycji video?

Zobacz również temat: Odzyskiwanie usuniętych zdjęć

Program do edycji video mp4? Lista programów tego typu jest dość długa. Warto jednak wspomnieć o kilku najpopularniejszych, czy może bardziej, najchętniej wybieranych.


Darmowy program do edycji video

YouTube Editor – dostępny w polskiej wersji językowej. Działa w chmurze, dzięki czemu w ogóle nie wymaga instalacji. Jest częścią systemu You Tube. Bardzo prosty w użyciu, wygodny i skuteczny.

Windows Movie MakerWindows Movie Maker – bogaty w liczne opcje i funkcje, funkcja cięcie filmów, jakich potrzebuje początkujący filmowiec. Program ten można pobrać bezpłatnie w ramach pakietu Podstawowe Programy Windows.


Lightworks Lightworks – znany jest jako najbardziej zaawansowany i do tego darmowy program przeznaczony do edycji filmów. Co ciekawe, program ten pozwala na edycję video na poziomie profesjonalnym. Przeznaczony jest więc dla bardziej zaawansowanych filmowców.


Z innej kategorii temat: Windows 7 kopia systemu

Prosty program do edycji video

ivsEdits LEivsEdits LE – to program, o którym mówi się, że jest to solidne narzędzie o niezwykle dużych możliwościach. Program ten można pobrać za darmo, ale trzeba w tym celu zarejestrować się na stronie producenta. To zaawansowane narzędzie, które spodoba się nawet zawodowcom.


ShotcutShotcut – to ciekawe rozwiązanie, które umożliwia przede wszystkim nieliniowy montaż materiałów video. Podstawowe funkcje tego programu to edycja filmu jak również możliwość dodawania efektów specjalnych. Pozwala także na korektę przygotowanego materiału filmowego.

Darmowy program do obróbki wideo


Tak prezentują się najpopularniejsze, jedne z najlepszych programów przeznaczonych do edycji video, które mogą znaleźć się w posiadaniu każdego, kto ma ochotę zabawić się w prawdziwego filmowca. Najlepsze jest to, że nie zawsze trzeba zaśmiecać sobie dysk komputera, szczególnie gdy chce się wykonać jednorazową edycję.

Może cię zaciekawić: Jak Zablokować Komputer

Programy działające całkowicie w chmurze też są ciekawe. Jednak wśród wyżej wymienionych propozycji, odpowiedni program znajdą również ci, którzy wolą mieć go na dysku i chcą częściej do niego zaglądać, również bez dostępu do sieci.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Przeczytaj inne:
Jak zmienić rozmiar partycji Windows 7 oraz 10

Zmiana rozmiaru partycji w systemie Windows 7 - 10 . - bezpieczeństwo Poniżej przedstawię tuturial pokazujący jak w prosty sposób

Zamknij