Nie działa dźwięk FarCry 6 PS5 PS4

Far Cry 6 problem ? Temat dotyczy problemów z dźwiękiem podczas grania na konsoli playstation 5 w FarCry 6. Zaczynając kampanie wszystko jest w porządku, przechodzisz kolejne kampanie aż tu nagle przestaje działać dźwięk.

Problem z dźwiękiem Farcry 6

Zazwyczaj tylko częściowo, op wejściu w menu dźwięk działa ale nie słychać dialogów ani nie słychać strzałów, dźwięków pojazdów i wielu innych przez co rozgrywka zaczyna się robić nieco nudna bez dźwięków. Problem występuje za równo w wersji na PC jak i w wersji na konsole playstation.

Nie słychać strzałów farcry 6

Jeżeli masz problem z dźwiękiem strzałów na PS 5 w grze Farcry 6 to pewnie szukasz szybkiego poradnika jak rozwiązać problem. Jeżeli ten problem występuje w wersji na PC to należy pokasować pewne pliki z katalogu system32 w windows .

Far cry 6 cdkey

Jeżeli masz problem z dźwiękiem w FaCry6 na konsoli Playstation 5 czy też PS 4 to na szczęście jest bardzo proste rozwiązanie.

Rozwiązanie jest proste !

Wystarczy zrestartować konsole Playstation 5 i po ponownych uruchomieniu włączyć grę, to rozwiązuje problem. Jeżeli sam restart nie pomorze, to odłącz kabel sieciowy od konsoli, odczekaj parę sekund i podłącz ponownie to rozwiąże problem.

 

Komentarze

  • sty 1, 2024 at 20:55

    Dziękuje, rozwiązanie w 100 % skuteczne polecam.. Na pierwszych stronach w google są gówno porady, tu jest rozwiązanie. Jest jakiś bug i zresetowanie konsoli pomaga

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Przeczytaj inne:
Ochrona komputera przed wirusami

Komputer stał się nieodłączną częścią naszego życia, bez której nie wyobrażamy sobie normalnego funkcjonowania. Niestety nasze zaniedbania i niewiedza dotycząca

Zamknij