Serwer minecraft za darmo

W internecie pojawia się coraz więcej pytań dotyczących darmowych serwerów mincratf, niestety nie każdego stać na wydanie kilkudziesięciu złoty miesięcznie za serwer a także nie każdy ma ochotę płacić za tego typu ofertę w związku z tym przygotowaliśmy listę darmowych serwerów an mincrafta.


Wiele serwerów jest darmowych dla wersji premium ale dla non+premium są miesięczne opłaty bądź jednorazowe płatności przy zakładaniu konta. Poniżej kilka propozycji dla osób, które nie chcą płacić za granie.

Przeczytaj także: Ochrona komputera przed wirusami

Bezpłatny minecraft

– Jedną z ciekawszych propozycji wydaje się być serwer freeservers.pl gdzie za darmo otrzymujemy 16 slotów do tego  512MB RAM ciekawy instalator pluginów.

– Kolejny darmowy serwer do MC znajdziesz na stronie serweryminecraft24.pl z informacji na stronie wynika że będziesz mieć do dyspozycji aż 99 slotów.


Warto też odwiedzić stronę mandziocraft.pl która umożliwia szybkie postawienie własnego serwera na silniku CraftBukkit gdzie do dyspozycji będziemy mieć 15 slotów dostęp dla graczy no-premium możliwość wgrywania własnych map i oczywiście wszystko za darmo. Na ich stronie znajdziecie filmik wyjaśniający jak utworzyć własny serwer na ich hostingu. Mindziocraft jest t darmowy hosting serwerów Minecraft co jest bardzo ciekawą inicjatywą.

Temat, który może cię zainteresować: Przyspieszenie Internetu


– Kolejna pozycja co mincraftzadarmo.pl na tym serwerze do dyspozycji minimum 16 slotów, 512 RAM

– Ciekawą darmową opcją wydaje się też być darmocraft.pl gdzie dostajemy 15 slotów oraz dostęp dla no-premium co jest istotne.

Jeżeli chodzi o darmowe serwery to naprawdę je ciężko znaleźć i za zwyczaj są o niskich parametrach, mają lagi. Te z dobrymi parametrami zazwyczaj oferują okres testowy po którym będzie trzeba zapłacić za wersje premium

– Ten serwer jest co prawda płatny clients.pixelteam.net ale w najniższej opcji jedynie 6zł miesięcznie

– Kolejny dość tani znajdziemy na lvlup.pro gdzie miesięczna opłata wynosi 6zł mc


Jeżeli szukasz też darmowej wersji mincrafta premium to możesz ją pobrać stąd: Oryginalny minecraft za darmo

Polecamy też obejrzeć filmik, w którym użytkownik opisuje jak postawić własny serwer mincraft HAMACHI. Kolejnym programem do stawiania własnego serwera jest program Minecraft Multiplayer Serwer 1.7.4.

Warto również przeczytać: Zmiana Wyglądu Windows

Tak wiec mamy sporo możliwości pogrania za darmo, od znalezienia dobrego darmowego serwera po postawienie własnego, którego będziemy mogli skonfigurować pod własne potrzeby. Jeżeli znajdzie jeszcze jakieś dobre i darmowe serwery to zapraszamy do podawania ich w komentarzach.

Komentarze

 • maj 8, 2015 at 20:36

  Jak stworzyc serwer minecraft DZIALAJACY za DARMO?

  Reply
 • lip 12, 2015 at 17:31

  MANDZIOCRAFT TO OSZUTWO!

  Reply
 • cze 30, 2016 at 14:22

  siema chciałby zrbić server do minecraft za free

  Reply
 • lis 29, 2016 at 17:14

  freeserver to gowno wcale nie za darmo premium ma za darmo ale pirat juz za 5 zloty!!

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Przeczytaj inne:
Oszustwa internetowe na platformach sprzedażowych

Znane portale sprzedażowe kuszą nas dostępnością różnorodnych produktów oferowanych w bardzo atrakcyjnych, konkurencyjnych cenach. Nic więc dziwnego, że wiele z

Zamknij