Zmiana Wyglądu Windows

Używając windows-a 7 od dłuższego czasu jego standardowy wygląd zaczyna nam się nudzić  i chlelibyśmy wprowadzić nieco zwierzęcości choćby miały to być tylko kosmetyczne zmiany. kolorów, pasków menu. Najprostszą zmianą jak wszyscy wiemy jest zmiana tapety a co z resztą? Zmiana wyglądu Windows 7

Do dyspozycji mamy klika możliwości zmiany wyglądu windows-a, możemy to zrobić używając narzędzi dostępnych domyślnie w systemie bądź za pomocą specjalnych programów do zmiany wyglądu.


Zobacz również: Jak odzyskać hasło wifi

W sieci można spotkać różne nazewnictwo kompozycji Windows  jak np: Skiny od angielskiego Skin (czyi skóra) czy też skórki  bądź tematy systemu Windows 7 to różne nazwy kombinacji obrazówZaczynając od narzędzi dostarczonych razem z systemem Windows 7 możemy zmienić cała kompozycję systemu bądź tylko niektóre elementy. Wystarczy pobrać nową kompozycję po czym kliknąć dwa razy myszką i zostanie ona włączona  bądź wejść w Start -> Panel Sterowania następnie w Personalizacja i kliknąć Zmień kompozycję.

Windows 8 zmiana wyglądu

Warto wspomnieć o programie do zmiany wyglądu jest UXTheme Multi Patcher który patchuje plik uxtheme.dll dzięki czemu będziemy mogli korzystać z wielu kompozycji stworzonych przez innych użytkowników, bez używania tego programiku możemy zmieniać kompozycje wyłącznie na te które oferuje nam oficjalnie microsoft tak więc „szału nie ma” (tylko windows xp)

Temat, który może cię zainteresować: Nie można usunąć pliku

Kolejnym sposobem na zmianę wyglądu naszego systemu jest zostawanie na przykład programu Aston2 które daje nam znacznie więcej możliwości zmiany i dostosowania elementów systemu.
Program daje nam możliwość zmiany wyglądu menu start, wyglądu całych okienek, sortowania ikonek według ich przeznaczenia itp ogólnie możemy zmienić system nie do poznania w kilka chwil.<


Zmień wygląd Windows 7

Program do zmiany wyglądu windows daje nam naprawdę wiele ciekawych funkcji na zmianę wyglądu i tak do wyboru mamy kilkadziesiąt gotowych szablonów z których wiele jest animowanych co znacznie poprawia wygląd windows-a. Po zastosowaniu gotowego szablonu z programu zmianie ulega dosłownie wszystko aż po wygląd widgetow. Dodatkowo do programu możemy wgrać nowe tematy których w internecie jest naprawdę dużo, jest wiele ciekawych stworzonych przez innych użytkowników.

Zobacz również: Instalacja dwóch systemów Windows

nowy wyglad

 

Jak widzimy na zdjęciu powyżej tym programem można tak wszystko pozmieniać że praktycznie nic nie zostanie ze starego wyglądu Windows co ucieszy niektórych jego użytkowników. Do zmiany wyglądu Windows jest wiele programów, aczkolwiek ten daję najwięcej możliwości zmiany


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Przeczytaj inne:
Ściąganie całych stron

Czy zdarzyło ci się że chciałeś zapisać całą stronę razem z obrazkami i podstronami, linkami a nie wiedziałeś jak to

Zamknij