Bramka email

Pisaliśmy już o anonimowości w internecie teraz chcieli byśmy przybliżyć temat anonimowych emaili, czyli jak wysłać anonimowego emaila bądź takiego gdzie wyświetli się dowolnie wpisany przez nas nadawca.


Najprostszym rozwiązaniem jest skorzystanie z bramki email, dzięki której możesz wysłać emaila, nie pozostawiając po sobie żadnych śladów. Bramka email np TA  nie zapisuje nigdzie twojego adresu ip a dodatkowo email jest wysyłany po przez jeden z trzech serwerów.


Bramka e mail

Kolejna bramka email daje możliwość przede wszystkim wysłania wiadomości email bez pozostawiania po sobie śladu aczkolwiek dodatkowo jako nadawce możesz wpisać dowolny adres email bądź dowolną nazwę jest to tak zwany fake email Np. Zobacz TU

Anonimowy email

większość tego typu bramek email oferujących wysyłanie anonimowych maili posiada ograniczenia ilościowe wysyłanych maili w ciągu 24 godzin. Będąc przy temacie emaili, chcielibyśmy także wspomnieć o tak zwanych tymczasowych skrzynkach email. Jeżeli chcesz się gdzieś zarejestrować a nie chcesz podawać swojego prawdziwego emaila ponieważ np. obawiasz się że zaczną na niego przychodzić dziesiątki różnych ofert handlowych, możesz użyć tymczasowego emaila.

O co chodzi?
Na przykład rejestrując się na jakimś portalu podajesz adres plomxx@yopmail.pl na który otrzymasz powiadomienie o rejestracji wraz z linkiem do aktywacji swojego kontenta. Teraz wystarczy że wejdziesz na stronę yopmail com i podać email, który podałeś podczas rejestracji czyli plomxx@yopmail.pl i możesz odebrać maila. Tego typu serwisy tworzą konta email automatycznie „w locie” w momencie kiedy przychodzi mail zaadresowany na  jakąś nazwę jest ona automatycznie tworzona a wejście i odebranie poczty nie wymaga podawanie żadnych danych.

Tego typu serwisów jest dość dużo w internecie, dlatego wymienimy tylko dwa www.yopmail  .com/pl jest to zagraniczny serwis oferujący tymczasowy email oraz serwis www.koszmail .pl polska strona z tymczasowymi mailami.


masowe maile

Masowy mail

W tematyce maili warto wspomnieć także o tzw mail bomb,  jak sama nazwa wskazuje jest to masowe wysyłanie maili, usługa wysyłce maili na podany adres np. w ilości 1000 szt w ciągu kilu sekund. Dostępne są zarówno programy typu mail bomber jak choćby program Lucifer’s Mail bomber i skrypty oferujące tego typu wysyłkę, aczkolwiek o tym napiszemy kolejnym razem i zamieścimy odpowiedni skrypt.Artykuł wyszukiwany także pod hasłami:
wysyłka mailingu ; mass mail ; anonimowy email

Komentarze

 • cze 30, 2013 at 22:21

  Nie ma czegoś jak anonimowość w sieci, to są puste slogany, nawet jak ta strona nie zbiera adresów email, to wujek google przechowuje wszystkie statystyki tyle

  Reply
 • lip 7, 2013 at 16:11

  no nie do końca kolego, jest coś takiego jak sieć tor chociażby nawet na tej stronie jest artykuł o tym http://plom.pl/anonimowosc-w-sieci/ a google zbiera statystyki tylko wtedy jeżeli masz ustawione serwery dns googla albo wchodzisz na jakąś stronę przez google bądź ich przeglądarkę, wbrew pozorą można sobie skutecznie zapewnić anonimowość. Jako ciekawostkę powiem ci że większość wałków na allegro była robiona przez sieć tor dlatego allegro ją zablokowało ponieważ nie dało się namierzyć użytkownika

  Reply
 • lis 30, 2017 at 23:56

  Tomek jestes amatorem, prawdziwy haker moze wszystko. Wystarczy mu twoj nr telefonu i juz przeglada co na nim masz, nie ma dla niego zadnego avasta ktory cie ochroni przed nim i na prawde myslisz ze taki ludzie wysylaja maile uzywajac windowsa 7 i przegladarki google 😀 hahaha dobre to bylo.
  nasluchales sie takich powtarzanych sloganow w mediach ze nie ma anonimowosci w siecie i w to uwierzyles. Nie mowiac juz ze internet „widzialny” to jedynie wierzcholek gory a cale 90 % to zasoby P2P ktorych agencje rzadowe nie moga namierzyc, na ktorych sprzedaje sie narkotyki i inne nielegalne rzeczy. wiec wejdz sobie na swojego wujka i poczytaj wiecej.

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Przeczytaj inne:
Puzzle online rozwijają umysł. Jakie korzyści płyną z układania puzzli?

Wszyscy układaliśmy puzzle jako dzieci i nie zajmowaliśmy sobie głowy tym, czy mają jakiś wpływ na naszą edukację. Zwyczajnie była

Zamknij