Jak zarabiać pieniądze przez internet

Jak można zarabiać przez internet? Internet dla wielu stał się oknem na świat. Oprócz rozrywki i informacji coraz częściej szukamy w sieci także możliwości szybkiego zarobku. Jak zarabiać przez Internet?


Możliwości zarabiania przez Internet jest wiele. Osoby chcące korzystać z tego źródła dodatkowych dochodów muszą liczyć się jednak z możliwością natrafienia na nieuczciwe firmy lub niewypłacalne programy partnerskie.

Temat, który może cię zainteresować: Anonimowe konta bankowe

Jak zarabiać przez internet forum

W ostatnich latach dużym zainteresowaniem cieszą się platformy dla freelancerów, które pomagają dotrzeć do potencjalnych zleceniodawców specjalistom z rożnych dziedzin. Ten sposób zarabiania przez Internet wymaga rejestracji i złożenia swojej oferty z ceną, jako wykonawca danego zlecenia. Minusem jest konieczność konkurowania z licznymi osobami zainteresowanymi tą samą pracą. Dostęp do wielu portali jest bezpłatny.


Warto przeczytać: Hosting porównanie

Wypełnianie ankiet przez Internet

Kolejną możliwością na dorobienie kilku przysłowiowych złotych do domowego budżetu jest rejestracja na portalach oferujących wypełnianie ankiet online. Badania konsumenckie, w których bierzemy udział pozwalają zarabiać realne, choć niewielkie kwoty lub punkty, które możemy później wymienić na gotówkę, bony do sklepów lub inne nagrody.

Rejestracja jest bezpłatna i wymaga wypełnienia odpowiednich formularzy rejestracyjnych, które zakwalifikują nas do danej grupy respondentów. Po rejestracji otrzymujemy zaproszenia do skorzystania z wypełnienia ankiety kierowanej do naszej grupy użytkowników.

Zarabianie w necie

zarabianie-za-klikaniePopularnym sposobem na zarabianie w sieci jest także korzystanie z licznych platform umożliwiających dorobienie różnorodnych kwot na oglądaniu reklam (klikanie w reklamy za pieniadze). W zależności od wyboru konkretnej strony otrzymujemy środki za rejestrację, czytanie nadesłanych na naszą skrzynkę wiadomości, oglądanie płatnych reklam oraz dodatkowe wypełnianie ankiet. Nie polecam tego typu formy zarabiania, zazwyczaj kończy się tak że się na klikacie a na koniec i tak nie dostaniecie pieniędzy bo albo bardzo mało płacą albo próg wypłaty jest wysoki.

Programy partnerskie w praktyce

Jednym z bardziej opłacalnych sposobów zarabiania przez Internet jest przystąpienie do programów partnerskich, dzięki czemu otrzymujemy pieniądze za polecanie danego produktu, usługi lub strony internetowej. Swoje programy partnerskie oferuje także m.in.

 • Bankier.pl oferuje kredyty, konta bankowe itd. Jeżeli ktoś weźmie kredyt przez twój link otrzymasz średnio ok 1% jego wartości czyli od 1000zł będzie to 10zł.
 • Nutriprofits oferuje suplementy diety na odchudzanie, za sprzedaż danego produktu otrzymujemy średnio 30% transakcji, produkty są średnio po 150zł
 • Ceneo – Wstawiacie na swojej stronie baner wyświetlający produkty z ceneo, średnio za jedno kliknięcie otrzymujesz 15gr.Programy partnerskie jak zacząć? Jest to raczej oferta skierowana do osób mających już własną stronę, oczywiście możesz zacząć ją tworzyć i pozycjonować. Oczywiście jest są to tylko 3 najpopularniejsze programy partnerskie, jest ich naprawdę bardzo wiele ale żeby na nich zarabiać trzeba mieć własną stronę najlepiej z dużą ilością odwiedzin dziennie.


 Zarobić w internecie

Wiele ciekawych zleceń można znaleźć na stronie oferia pl gdzie nawet bez doświadczenia znajdziesz dla siebie jakieś zlecenie. Np w kategorii internet często potrzebne są osoby do pisania postów na forach czy też pisania komentarzy.

Może cię zainteresować temat: Podsłuchiwanie GG


Szukając sposobu na zarabianie przez Internet warto uzbroić się w cierpliwość. W większości przypadków na wypłatę konkretnych środków będziemy musieli trochę poczekać, często także możemy trafić na szereg ofert, w które konieczne będzie zainwestowanie nie tylko czasu, ale także pieniędzy ? te w większości lepiej omijać, gdyż nigdy nie mamy pewności czy nie trafimy na oszustów.

Komentarze

 • kw. 8, 2015 at 20:00

  Od klikania w różne reklamy trzymajcie się z daleka, na tym nie da się zarobić tak samo jak na składaniu długopisów. Ja powoli robię własną stronę i będę chciał zarabiać na reklamach google, całkiem nieźle płaca, tylko trzeba mieć naprawdę sporo wizyt dziennie.

  Reply
 • lis 11, 2016 at 17:43

  witam jestem Łukasz,

  Mam propozycje dla osób chcących zarobić w
  internecie. Projekt jest inteligentnym połączeniem
  reklamowania się jednocześnie zarabiania i na prawdę daje bardzo duże możliwości.

  Jest to firma istniejąca od 2014 roku i członków każdym dniem przybywa. Jest to oferta skierowana
  do ludzi którzy posiadają otwarte umysły i chęć zarabiania online.
  Poszukuję osób do zwartej grupy, która wspólnie jest wstanie zarobić naprawę duże realne pieniądze.
  Jednorazowy koszt to 50$. Raz w życiu wpłacasz 50$ i zarabiasz cyklicznie 500$. A to dopiero początek zarabiania….
  Kwota może się wydawać pozornie duża ale mogę zapewnić ze po wprowadzeniu kolejnych osób
  do programu zaczyna się zarabianie.Zarabianie naprawdę realnych pieniędzy, które można wypłacić albo
  zainwestować w kolejne programy do czego zachęcam. Załączam link mojej grupy do wejścia do programu oraz filmik instruktażowy.Zdecyduj czy chcesz zarabiać czy dalej bać się o swoją przyszłość.

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Przeczytaj inne:
Ściąganie całych stron

Czy zdarzyło ci się że chciałeś zapisać całą stronę razem z obrazkami i podstronami, linkami a nie wiedziałeś jak to

Zamknij