Anonimowe konta bankowe

Dziś chcielibyśmy napisać o zakładaniu lewych kont bankowych, jest to ostatnimi czasy prawdziwa plaga oraz tzw dowód osobisty kolekcjonerski.

Jak założyć lewe konto bankowe

Wiele razy portale informacyjne donosiły o zakładaniu kont bankowych na dane innych osób. Proceder wygląda w ten sposób że np znajdujemy ogłoszenie o pracę, wysyłamy CV po czym w odpowiedzi otrzymujemy informacje o dokonanie przelewu na drobną sumę np 1zł w celu potwierdzenia naszych danych. Robiąc taki przelew owszem potwierdzamy swoje dane ale placówce bankowej w której ktoś właśnie otworzył rachunek bankowy na nasze dane.


Lewe konto bankowe

Kolejnym sposobem na otwieranie lewych kont bankowych najczęściej jest wykorzystywanie fałszywego dowodu osobistego, który możemy kupić w sklepach internetowych tego typu dokumenty noszą nazwę „kolekcjonerski dowód osobisty” czy też „prawo jazdy kolekcjonerskie” oczywiście tego typu sklepy nie mogą napisać w prost że podrabiają dokumenty, więc oficjalnie sprzedają je jako produkty kolekcjonerskie.

Temat, który może cię zainteresować: Podsłuchiwanie GG

Nie wątpię że są osoby, które umieszczą tam śmieszne dane i faktycznie taki dokument będzie ciekawym gadżetem do pochwalenia się przed znajomymi, aczkolwiek nie ma co ukrywać że większość klientów, nabywa takie dokumenty kolekcjonerskie, ponieważ chcą dzięki nim założyć konto bankowe czy też wyłudzić pożyczkę.

 Anonimowe konto bankowe

Koszt takiego dowodu osobistego waha się między 800zł do nawet 2000 zł za dodatkowo opłatą na dowodzie znajdzie się hologram oraz podobne zabezpieczenia jak na prawdziwym dokumencie.


Sprzedam konto bankowe czy też Sprzedam konto w banku – Tego typu ogłoszenia także można znaleźć w internecie, osoby, które założyły lewe konto bankowe sprzedają je za 500zł – 1000zł. Jak widać wbrew pozorom jest wiele możliwość założenia anonimowego konta bankowego, jedni tego typu konta wykorzystują wyłącznie do ukrycia pieniędzy przed komornikiem a drudzy w taki sposób będą próbować wyłudzić kredyt.

Warto także przeczytać: Ściąganie całych stron

 Oczywiście zakładanie konta na dane innych osób jest nielegalne i można sobie narobić nie małych problemów gdy sprawa wyjdzie na jaw.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Przeczytaj inne:
Brak pliku MSVCP71.dll oraz MSVCR71.dll

Podczas próby uruchomienia niektórych programów na ekranie naszego komputera pojawić może się informacja o braku pliku MSVCP71.dll. Jak poradzić sobie

Zamknij