Strona do przesyłania dużych plików

Jak przesłać duży plik? Często nasi użytkownicy pytają jak przesłać duży plik do kogoś? Przy próbie przesłanie dużego pliku na maila, często są ograniczenia np max 20MB może mieć jeden załącznik, a co jeśli plik ma około 1GB? Poniżej znajdziesz strony do przesyłania dużych plików.

Warto przeczytać także: Dobra drukarka wifi

Przesyłanie dużych plików

Przy dużych plikach warto skorzystać ze stron oferujących upload plików o dużych rozmiarach, po wgraniu takiego pliku wystarczy wysłać link o wgranego pliku osobie, której chcemy go udostępnić. Następnie dana osoba pobiera plik z serwera na , który wcześniej wgraliśmy plik. Metoda jest bardzo prosta i w zależności od strony możemy wgrywać pliki od kilkuset do kilku gigowych plików, Np.Strona do przesyłania plików 

  • Na stronie filedropper.com możesz wgrać plik o rozmiarze do 5GB
  • Na stronie files.fm jeden plik może mieć maksymalny rozmiar do 20 GB
  • Na stronie megafileupload.com możemy mieć przestrzeń na dysku 500 GB ale tylko w wersji premium

W podsadkowej darmowej wersji, zazwyczaj przy pobieraniu pliku pojawiają się reklamy, przy wykupieniu wersji premium mamy do dyspozycji zarówno szybszy transfer jak i brak reklam.

Wysyłanie dużych plików 

Można też skorzystać z dysku google, które w wersji podstawowej oferuje miejsce na dysku do 15GB. Samo wgrywanie plików na dysk google jest bardzo proste jak i udostępnianie wgranych plików, poniżej filmik instruktażowy jak wgrywać pliki na dysk google.

Serwer do przesyłania plików
Zobacz również temat z innej kategorii: Instalacja windows 10 z pendrive


Takich stron jak i metod do przesyłania plików o dużym rozmiarze jest dużo, staraliśmy się skupić na kilku  najważniejszych metodach. Jeżeli znasz jeszcze jakieś sprawdzone metody na przesyłanie dużych plików prosimy o podawanie ich w komentarzach.

Wrzucanie plików na serwer

Jeżeli masz wykupiony hosting w jakiejś firmie, można też wgrać duży plik przez ftp a następnie link do pliku podać osobie, która ma go pobrać.

Komentarze

  • lut 22, 2017 at 21:43

    Od siebie mogę dodać stronę megawrzuta.pl można wrzucić kilka plików na raz, a jeden plik może zajmować nawet 1GB, czasem wkurzające są te reklamy, ale da się przeżyć

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Przeczytaj inne:
Kim jest SEO Specialist?

Każdy, kto posiada swoją stronę internetową, powinien wiedzieć, czym właściwie jest SEO i kiedy warto skorzystać z usług osoby, która

Zamknij