Chomikuj Doładowanie za darmo

Chomikuj pl jest niewątpliwie jednym z najpopularniejszych serwerów plików, gdzie znajdziemy dosłownie wszystko od programów po najnowsze filmy. Niestety żeby móc pobierać musimy wykupić transfer bądź uzyskać punkty, które potem możemy wymienić na transfer. Chomikuj doładowanie za darmo

Dotarły do nas wiadomości że w internecie pojawiły się darmowe kody chomikuj dzięki, którym można doładować transfer nawet o 50Gb i postanowiliśmy to sprawdzić.

Przeczytaj także:  Naprawa uszkodzonych plików


Darmowe doładowania chomikuj

Gdy zaczęliśmy szukać od razu natrafiliśmy na program, dzięki któremu możliwe jest darmowe pobieranie plików z chomikuj, więc postanowiliśmy go pobrać i wypróbować. Niestety po pobraniu programu pojawiła nam się informacja z antywirusa o zagrożeniu po czym program automatycznie został usunięty przez program East Smart Security, tak więc zakładamy że program nie działa a ma jedynie na celu zainfekować komputer osoby, która go pobrała.

Kolejne na co natrafiliśmy to kody doładowujące, które należy wpisać żeby otrzymać darmowe doładowanie konta za free. Kody były na 5 GB, 15, oraz na 50GB oczywiście wszystkie za darmo. Z tego co autor kodów pisze, nie działają one za każdym razem więc czasem należy próbować kilkakrotnie.

Jak doładować chomika

Kod na 5GB transferu: 5G6UwZLI
Kod na 15 GB transferu: RSL34WWH
Kod na 50GB transferu: 50SCNLON


Chomikuj doładowanie konta

Zaczęliśmy wpisywanie od kodu na 5GB. Po wpisaniu kodu i zatwierdzeniu naszym oczom ukazał się komunikat o doładowaniu konta 5GB, co nas bardzo zaskoczyło bo szczerze powiedziawszy nie wierzyliśmy iż kody zadziałają. Wpisaliśmy kolejny kod na doładowanie 15GB, tym razem pojawił się komunikat że kod jest nieprawidłowy bądź nie ważny, dla pewności wpisaliśmy ponownie ale niestety to samo. Pozostał nam ostatni kod na 50GB, po wpisaniu i zatwierdzeniu pokazał się komunikat jak poprzednio o błędnym lub nieważnych kodzie.

Warto zapoznać się także z tematem:  Windows 7 kopia systemu

Chomikuj doładowaniaJeżeli chodzi o darmowe doładowanie to z tego co przeszukaliśmy nie ma darmowych programów doładowujących konta chomikuj, odnośnie  kodów na doładowanie konta cóż… konto nam doładowało transferem 5GB, aczkolwiek sami się dziwimy czy to przypadek czy te kody może jednak działają tylko trzeba je wpisywać kilkukrotnie. Gdzieś na forum przeczytaliśmy także opinie o wpisywaniu kodów w ciągu dnia kiedy serwery są obciążone, do tego już w ogóle się nie odniesiemy:) Tak więc czy istnieje sposób na darmowe doładowanie konta chomikuj, to już pozostawiamy wam do oceny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Przeczytaj inne:
Jak odinstalować windows defender

Co to jest windows defender? Jest to dedykowany dla Windowsa program antywirusowy, który otrzymujemy wraz z systemem. Dla wielu użytkowników

Zamknij