GTA 5 Crack pl cd key

Wiele osób poszukuje crack do GTA 5, by móc grać na PC bez zakupywania oryginalnej wersji gry. Chcieliśmy przetestować czy w ogóle jest taka możliwość i pobraliśmy oficjalny instalator gry GTA 5.

GTA 5 klucz pc

Po instalacji gry, wyświetliło się okienko z możliwością wpisania cd key, czyli klucza do aktywowania gry. Skorzystaliśmy z pobranego z internetu tzw. generator kluczy do gta 5

W naszym przypadku pojawił się klucz licencyjny do GTA V PC UJEEK-ME33J-JDES3-GEW6X-F3NUV, kolejny który został wygenerowany i pasował to ZJEPK-TB33J-HDEU3-4EW9X-Z7HIB dzięki, któremu faktycznie udało się aktywować grę, co nas bardzo zdziwiło.

GTA steam key

Dodatkowo, chcieliśmy sprawdzić, czy jest możliwość pobrania tzw crack do GTA 5 i o dziwo także udało nam się znaleźć go dość szybko. Tutaj plik crack, który znaleźliśmy Pobierz Pliki po rozpakowaniu należy wgrać w folderze głównym gry.

GTA 5 steam cd key

Rozpoczynając nasz test liczyliśmy na to że nie ma możliwości zagrania w GTA 5 bez zakupienia oryginalnej wersji gry czy to ze Steam – a czy te ż w wersji pudełkowej. Jednak okazuje się że w dość łatwy sposób można pobrać grę z internetu i ominąć zabezpieczenia gry do czego absolutnie nie namawiamy.

Ten materiał miał na celu jedynie sprawdzenie, czy jest możliwość pobrania gry z internetu i zagrania za darmo bez zakupu gry w oficjalnych sklepach.

W komentarzach prosimy o podzielenie się własnymi doświadczeniami odnośnie tej gry, modów do tej gry jak i doświadczeń z nią związanych.

Komentarze

  • Lis 11, 2018 at 17:54

    Faktycznie kod, który podaliście działa. Co jest dziwne po jak jakieś kody są podane publicznie to chyba firma rockstar je blokuje.

    Reply
  • Lis 16, 2018 at 21:03

    Też przyznaje że jest to dziwne, ale cd-key podany w artykule aktywuję grę mimo że teoretycznie nie powinien bo jest tu opublikowany od dawna. Czyżby jakaś celowa prowokacja?

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przeczytaj inne:
Błąd 0x80070057 podczas instalacji dodatku SP 2 dla systemy Windows Vista

Jeżeli podczas wgrywania dodatku SP2 dla systemu Windows Vista otrzymamy błąd Fail to install Service Pack Invalid Parameter Error: ERROR_INVALID_PARAMETER(0x80070057)

Zamknij