GTA 5 Crack pl cd key

Wiele osób poszukuje crack do GTA 5, by móc grać na PC bez zakupywania oryginalnej wersji gry. Chcieliśmy przetestować czy w ogóle jest taka możliwość i pobraliśmy oficjalny instalator gry GTA 5.

GTA 5 klucz pc

Po instalacji gry, wyświetliło się okienko z możliwością wpisania cd key, czyli klucza do aktywowania gry. Skorzystaliśmy z pobranego z internetu tzw. generator kluczy do gta 5

W naszym przypadku pojawił się klucz licencyjny do GTA V PC UJEEK-ME33J-JDES3-GEW6X-F3NUV, kolejny który został wygenerowany i pasował to ZJEPK-TB33J-HDEU3-4EW9X-Z7HIB dzięki, któremu faktycznie udało się aktywować grę, co nas bardzo zdziwiło.

GTA steam key

Dodatkowo, chcieliśmy sprawdzić, czy jest możliwość pobrania tzw crack do GTA 5 i o dziwo także udało nam się znaleźć go dość szybko. Tutaj plik crack, który znaleźliśmy Pobierz Pliki po rozpakowaniu należy wgrać w folderze głównym gry.

GTA 5 steam cd key

Rozpoczynając nasz test liczyliśmy na to że nie ma możliwości zagrania w GTA 5 bez zakupienia oryginalnej wersji gry czy to ze Steam – a czy te ż w wersji pudełkowej. Jednak okazuje się że w dość łatwy sposób można pobrać grę z internetu i ominąć zabezpieczenia gry do czego absolutnie nie namawiamy.

Może cię zainteresować temat: Far Cry 5 cd key multiplayer crack za darmo?

Ten materiał miał na celu jedynie sprawdzenie, czy jest możliwość pobrania gry z internetu i zagrania za darmo bez zakupu gry w oficjalnych sklepach.

W komentarzach prosimy o podzielenie się własnymi doświadczeniami odnośnie tej gry, modów do tej gry jak i doświadczeń z nią związanych.

Komentarze

 • lis 11, 2018 at 17:54

  Faktycznie kod, który podaliście działa. Co jest dziwne po jak jakieś kody są podane publicznie to chyba firma rockstar je blokuje.

  Reply
 • lis 16, 2018 at 21:03

  Też przyznaje że jest to dziwne, ale cd-key podany w artykule aktywuję grę mimo że teoretycznie nie powinien bo jest tu opublikowany od dawna. Czyżby jakaś celowa prowokacja?

  Reply
 • wrz 17, 2019 at 17:23

  Potwierdzam kod cd-key do gta 5 działa, korzystam od 3 miesięcy i jest wszystko w porządku.

  Reply
 • sty 17, 2020 at 23:04

  Sposób sprawdzony, podpisuje się pod tym że działa i gra się uruchamia.

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Przeczytaj inne:
Programy partnerskie ranking

Artykuł ten ma na celu jedynie krótki zarys najpopularniejszych programów partnerskich oraz ich krótki zarys. Programy partnerskie ranking - zestawienie

Zamknij