Far Cry 5 cd key multiplayer crack za darmo?

Jako że nasza wcześniejsza publikacja dotycząca GTA 5 Crack pl cd key, cieszyła się dużym zainteresowaniem, postanowiliśmy przetestować dla was, możliwość grę Far Cry 5, która cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem.  Wiele osób piszę o crack – u do Far CRY 5 i cd-key ach więc postanowiliśmy sprawdzić czy jest w ogóle taka możliwość.

Far Cry 5 cpy crack

Pobraliśmy instalator gry i rozpoczęliśmy instalacje, w końcowym etapie instalator poprosił o podanie cd-key , jak i w przypadku GTA 5  , skorzystaliśmy z gotowych generatorów cd-keya dostępnych w internecie. Oczywiście nie polecamy instalowania ich bez zainstalowanego na komputerze aktualnego antywirusa, wiele z generatorów była zainfekowana, więc lepiej nie ryzykować.  Wygenerowaliśmy min taki klucz BTEPK-HB2A0-JDNUL-9ESAW-DD1IM prawidłowo tak że udało się wprowadzić taki kod AJEDK-MD33J-JYES3-GUW6B-J3NLV po wprowadzeniu, którego o dziwo instalacja została zakończona, czyli zakładamy że cd-key jest prawidłowy ? Co nas trochę zdziwiło.

Zobacz także: Wiedźmin 3 crack

Aczkolwiek udało się odpalić grę Far Cry 5 , nie wiemy czy jest to licencja próbna (czasowa), czy w pełni płatna przez kogoś zakupiona.

Far Cry 5 crack download

Kolejną metodę jaką chcieliśmy wypróbować to crack do Far Cry 5 czyli plik, który podmieniamy po instalacji demo.  Po instalacji wersji demo, poszukaliśmy pliku crack do gry i tu podobnie jak z generatorami, należy uważać na pliki z wirusami. Pobraliśmy plik do pobrania tutaj:  Far Cry 5 Crack full działający po czym został on wgrany do katalogu głównego gry. Po wgraniu pliku gra się normalnie uruchomiła bez żadnych problemów. Nie testowaliśmy dłużej czy wszystkie misje działają po wgraniu cracka, a jedynie to czy gra się normalnie uruchamia.

Może cię zainteresować temat: Tapety Windows 10

Far cry 5 crack only

Ten wpis ma na celu jedynie, przetestowanie czy jest w ogóle możliwe odpalenie gry w pełnej wersji bez zakupionej oryginalnej kopii na PC, oczywiście zachęcamy do zakupu oryginalnej kopii choćby na steam, gdzie po zakupie nie ma żadnych problemów z odpaleniem gry Far Cry 5

 

Komentarze

  • sty 17, 2020 at 23:11

    U mnie działa bez problemów, więc polecam sposób, zaoszczędzone 150 zł, czasem za pierwszym razem nie chciało zaakceptować klucza.

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Przeczytaj inne:
Kontrola konta użytkownika windows 7

Blokada rodzicielska na komputer - Jak ogólnie wiadomo microsoft lubi nadmiernie dbać o nasze "bezpieczeństwo" utrudniając przy tym korzystanie z

Zamknij