Jak za darmo doładować telefon

Jak doładować konto za darmo? W Internecie znajdziemy setki programów, które mają zapewnić nam darmowe doładowanie naszego telefonu. Jak doładować za free telefon w sieci play, Orange, Plus, T-mobile? Przetestowaliśmy programy darmowych doładowań, sami sprawdźcie, co ustaliliśmy.

Darmowe doładowania telefonu do plusa, T-mobile, Orange, Heyah? brzmi kusząco i często dajemy się nabrać na obiecywane nam przez autorów programów do generowania kodów doładowań komórkowych przysłowiowe gruszki na wierzbie. Jak działa ten cudowny sposób na zawsze „pełne” konto w komórce?


Darmowe doładowania Play

Szukając sposobu na darmowe doładowanie telefonu w sieci play znajdujemy szereg programów, które należy pobrać na nasz komputer, dzięki czemu będziemy mogli powiększyć stan naszego konta o kwotę 10, 30 lub 50 zł. Generator kodów jest w większości wypadków darmowy, co dodatkowo zachęca nas do skorzystania z okazji i doładowania telefonu bez ponoszenia żadnych wydatków. Jak działają generatory kodów?


generatorDoładuj konto za darmo

Niezależnie czy szukamy darmowego doładowania play, plus, orange czy innej sieci spotkamy się z tym samym mechanizmem działania programów. Na początek pobraliśmy jeden program, po instalacji zajął nam całe 2 MB miejsca na dysku a po uruchomieniu pojawił się wielki napis „doładuj telefon za darmo„. Autor obiecywał, że aplikacja samoczynnie połączy się z serwerami należącymi do sieci play i pobierze dla nas kod doładowania na wybraną przez nas kwotę.

Jak doładować konto w play za darmo

Nasze spostrzeżenia po przetestowaniu programu – aplikacja wprawdzie połączyła się z Internetem w bliżej nieokreślonym celu, a po wybraniu kwoty doładowania i kliknięciu w przycisk „generuj kod” otrzymaliśmy 14 cyfr mających zwiększyć stan konta, w tym przypadku o 10 zł. Niestety mimo usilnych prób kody wygenerowane przez program okazały się błędne. Próbę powtórzyliśmy kilkakrotnie z tym samym mizernym efektem.

doladowania kodDoładuj konto plus za darmo

Podsumowując, jeżeli chcesz doładowania darmowe na telefon dzięki internetowym generatorom kodów udostępnianym w czynie społecznym i całkowicie za free nie licz na wiele.Darmowe doladowanie telefonu – Kody wygenerowane przez pobrane programy okazują się błędne. Warto pamiętać, że pobierając programy niewiadomego pochodzenia możemy narazić się na zainfekowanie naszego komputera wirusami, które w wielu przypadkach mogą okazać się zabójcze dla naszego sprzętu, a jego naprawa będzie kosztować o wiele więcej niż doładowanie telefonu tradycyjną metodą.

Komentarze

  • sie 8, 2018 at 20:09

    Nie wiem na jakiej zasadzie, działa ten program, ale udało mi się doładować telefon tylko dwa razy. Za każdym kolejnym razem pokazuje że błędy kod. też tak mieliście?

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Przeczytaj inne:
Windows 7 pokaż ukryte pliki

W poradzie dowiesz się jak włączyć opcje umożliwiającą pokazywanie ukrytych plików i folderów w Windows 7. Aby włączyć pokazywanie ukrytych

Zamknij