Jak za darmo doładować telefon

Jak doładować konto za darmo? W Internecie znajdziemy setki programów, które mają zapewnić nam darmowe doładowanie naszego telefonu. Jak doładować za free telefon w sieci play, Orange, Plus, T-mobile? Przetestowaliśmy programy darmowych doładowań, sami sprawdźcie, co ustaliliśmy.

Darmowe doładowania telefonu do plusa, T-mobile, Orange, Heyah? brzmi kusząco i często dajemy się nabrać na obiecywane nam przez autorów programów do generowania kodów doładowań komórkowych przysłowiowe gruszki na wierzbie. Jak działa ten cudowny sposób na zawsze „pełne” konto w komórce?


Darmowe doładowania Play

Szukając sposobu na darmowe doładowanie telefonu w sieci play znajdujemy szereg programów, które należy pobrać na nasz komputer, dzięki czemu będziemy mogli powiększyć stan naszego konta o kwotę 10, 30 lub 50 zł. Generator kodów jest w większości wypadków darmowy, co dodatkowo zachęca nas do skorzystania z okazji i doładowania telefonu bez ponoszenia żadnych wydatków. Jak działają generatory kodów?


generatorDoładuj konto za darmo

Niezależnie czy szukamy darmowego doładowania play, plus, orange czy innej sieci spotkamy się z tym samym mechanizmem działania programów. Na początek pobraliśmy jeden program, po instalacji zajął nam całe 2 MB miejsca na dysku a po uruchomieniu pojawił się wielki napis „doładuj telefon za darmo„. Autor obiecywał, że aplikacja samoczynnie połączy się z serwerami należącymi do sieci play i pobierze dla nas kod doładowania na wybraną przez nas kwotę.

Jak doładować konto w play za darmo

Nasze spostrzeżenia po przetestowaniu programu – aplikacja wprawdzie połączyła się z Internetem w bliżej nieokreślonym celu, a po wybraniu kwoty doładowania i kliknięciu w przycisk „generuj kod” otrzymaliśmy 14 cyfr mających zwiększyć stan konta, w tym przypadku o 10 zł. Niestety mimo usilnych prób kody wygenerowane przez program okazały się błędne. Próbę powtórzyliśmy kilkakrotnie z tym samym mizernym efektem.

doladowania kodDoładuj konto plus za darmo

Podsumowując, jeżeli chcesz doładowania darmowe na telefon dzięki internetowym generatorom kodów udostępnianym w czynie społecznym i całkowicie za free nie licz na wiele.Darmowe doladowanie telefonu – Kody wygenerowane przez pobrane programy okazują się błędne. Warto pamiętać, że pobierając programy niewiadomego pochodzenia możemy narazić się na zainfekowanie naszego komputera wirusami, które w wielu przypadkach mogą okazać się zabójcze dla naszego sprzętu, a jego naprawa będzie kosztować o wiele więcej niż doładowanie telefonu tradycyjną metodą.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przeczytaj inne:
Jak automatyczne zamykąć nieodpowiadające aplikacji

W poradzie zostanie opisany sposób jak automatycznie zamknąć nieodpowiadające aplikacje/programy. Podczas zamykania systemu Windows możemy zobaczyć okienko z informacją o

Zamknij