Jak włamać się komuś na fb

Ostatnio wiadomości, które trafiają na naszą skrzynkę mailową jest  prośba o zbadanie tematu „jak włamać się komuś na fb” . Oczywiście nie zachęcamy do tego, wręcz odradzamy takie próby, choćby z tego względu że jest to nielegalne. Aczkolwiek z drugiej strony, postanowiliśmy sprawdzić czy to w ogóle jest możliwe.

Jak się włamać na facebooka

1. Jak wlamac sie komus na fejsa – Okazuje się że najpopularniejszą metodą jest tzw. phishing, czyli stworzenie strony, która wygląda identycznie jak facebok, podsyłamy „ofierze” taką strona, ta próbuje się zalogować i dzięki temu pozyskaliśmy dane do logowania danej osoby. W ten sposób wiele osób utraciło dostęp do swoich kont.

Wejscie na facebooka bez hasła

Kolejną metodą jest zastosowanie programu Facebook auto cracker, który po wpisaniu loginu / emaila danej osoby, automatycznie zaczyna szukać hasła, po czym następuje logowanie na dane konto. Z tego co testowaliśmy, dzięki temu programowi po wpisaniu emaila przypisanego do konta facebook, zajęło 75 min po czym program zalogował się na konto danej osoby.


Jak włamać się na fb znając email

2. Kolejnym tego typu programem jest „facebook password finder” który działa na podobnej zasadzie jak ten wymieniony powyżej.  Z tymi programami, niestety trzeba uważać, ponieważ na wielu  stronach, te programy przy okazji instalują wirusy, więc dobrze jest mieć na własnym komputerze skuteczny program antywirusowy.


jak sie wlamac na fb bez hasla

3. Kolejną metodą jest wykorzystanie programów typu keylogger. Aczkolwiek ta metoda jest skuteczna pod warunkiem że mamy możliwość zainstalowania programu typu keylogger na komputerze „ofiary”. Program ten zapisuje wszystko co dana osoba piszę na klawiaturze.

Jak się komuś włamać na facebooka

4. Jedną ze skuteczniejszych metod, jest także o ile masz taką możliwość. Zainstalowania oprogramowania szpiegowskiego na telefonie danej osoby. W ten sposób, na twój telefon będą wysyłane informacje o połączeniach jak i smsach danej osoby, a także o stronach jak i danych do logowania, które zostały użyte.

Z innej kategorii: Far Cry 5 cd key multiplayer crack za darmo?

Jak usunąć komuś fb

Ogólnie żeby wejść komuś na fb, należy się wykazać dużym sprytem i determinacjom. Jak pisaliśmy na początku, ten wpis ma tylko pokazać słabe punkty faceboka, dzięki czemu użytkownicy będą mogli się ustrzec przed utratą kontroli nad kontem FB,

Jeżeli szukasz odpowiedzi na pytanie jak wejść na fejsbuka nie znajac hasła, to mamy nadzieje że nasz post, nieco ci w tym pomógł.

Losowo wybrany temat: Jak założyć serwer minecraft za darmo

Komentarze

 • sie 8, 2018 at 14:19

  Niestety wielu osobą, na prawdę by się przydał taki szok, że nagle nie ma facebooka. nie ma oglądania tego co znajomi wrzucili. Wręcz dla niektórych był by to koniec świata hehe. Na prawdę współczuje jak ktoś padnie ofiarą takiego hackera. Ogólnie ten temat jak włamać się na facebooku jest dość kontrowersyjny.

  Reply
 • sie 7, 2022 at 19:46

  Ale wyobraźcie sobie czyjąś minę, jak próbuje się zalogować na konto, a tu jej konto zostało usunięte. I teraz nie ma znajomych, postów, dostępu do informacji, normalnie szok!

  Reply
 • sie 8, 2022 at 19:42

  Według mnie, najskuteczniejsza metoda to instalowanie programu szpiegowskiego na telefonie, a później to już łatwo można się zalogować na czyjeś konto. Aczkolwiek te programy, które łamią hasła też się sprawdzają, ale to długo trwa. Na prawdę trzeba uważać żeby ktoś nie przejął ci konto, i nie rozsyłał do znajomych jakiś dziwnych informacji, ale nie próbował wyłudzić pieniędzy.

  Reply
 • kw. 9, 2024 at 19:26

  O ja pierdziele działa…. wystarczy że podałam login , hasło samo wyszukało i udało mi się zalogować megaaa

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Przeczytaj inne:
Gdzie szukać hostingu dla strony WWW?

Wybór odpowiedniego hostingu dla strony WWW to kluczowy element jej sukcesu. Poznaj istotne aspekty hostingu współdzielonego oraz praktyczne wskazówki, które

Zamknij