Antywirusy dla firm


 

G Data Software w odpowiedzi na sygnały płynące z sektora e-commerce wprowadziła na rynek nowe pakiety antywirusowe. Pakiety Firma MIX i Firma MIX PLUS to bardzo elastyczne propozycje dla firm chcących skutecznie zabezpieczyć swoje sieci komputerowe. ?Sam decydujesz, co instalujesz?, to hasło doskonale oddające zalety nowych rozwiązań G Data.

G Data Pakiet Firma MIX i G Data Pakiet Firma MIX PLUS to narzędzia do kompleksowej ochrony nie tylko komputerów lokalnych sieci, ale również pojedynczych stanowisk administracji będących poza jej obszarem.

Wyjątkowość nowych pozycji polega na elastyczności. Klient dowolnie instaluje z programów ten, który sam wybierze. G Data Pakiet Firma MIX to połączenie programów G Data AntiVirus 2010 oraz G Data AntiVirus Business 10. Pakiet dostępny jest w wersji do 25PC ? 1512,30 złotych i 50PC 2962,30. G Data Pakiet Firma MIX PLUS to połączenie programów G Data Internet Security 2010 oraz G Data ClientSecurity Business 10.

Pakiet dostępny jest w wersji do 25 komputerów  662,30 złotych (bez Vat) i do 50PC  3162,30 złotych (bez Vat). Dodatkowo w ramach każdego pakietu klient może instalować dowolną liczbę serwerów nieprzekraczającą ilość wykupionych licencji. Wszystko w cenie oprogramowania. Ofertę uatrakcyjnia również fakt, darmowego przejścia do najnowszych wersji biznesowych mających swój debiut na przełomie lutego i maja.

Dokładniejsze opisy rozwiązań antywirusowych G Data Software można pobrać ze stron producenta http://www.gdata.pl umieszczonych mi. w dziale najnowsze informacje

antywirus dla firm


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Przeczytaj inne:
Crack do Windows 7 – czy warto ?

Firma Microsoft potwierdza że, crackerom udało się złamać aktywację Windows 7 Ultimate. Crack umożliwia aktywować system Win 7, co lepsze

Zamknij