Wiedźmin 3 crack

Kod aktywacyjny wiedźmin 2 – Chcielibyśmy napisać kilka słów o crack-ach oraz uniwersalnych cd-key (kulcz) do gry Wiedzmin 2 oraz 3. Jeden z użytkowników Zasugerował żebyśmy poruszyli ten temat. Zacznijmy od tego że na forach pojawiła się informacja o uniwersalnym kluczu aktywacyjnym, który aktywuję grę na więcej niż jednej kopi. Gog crack wiedzmin 2 zabójcy królów crack.

Temat, który może cię zainteresować: Wirus na facebooku jak usunąć


Witcher 2 cd key

Użytkownik arkadymo22 twierdzi że po wpisaniu klucza aktywacji WYRG-FZPUE-21WJ-IKM4-0000 pasującego do wiedzmina 3 oraz 2 aktywował grę na trzech różnych kopiach. Samo istnienie czegoś takiego jak uniwersalny cd key steam, gog jest dość ciekawe, niestety nie mamy żadnej z wersji żeby przetestować czy ten cd-key faktycznie działa.

Numer seryjny wiedzmin 2

Tak więc sprawdzenie tego pozostawiamy wam drodzy użytkownicy i prosimy o pisanie w komentarzach o rezultatach. (numer seryjny wiedzmin 2)

Wiedźmin edycja rozszerzona crack

Kolejna sprawa to crack crack wiedzmin 2 oraz 3. Osoby, które pobrały grę z internetu min. z serwisu chomikuj, na którym znajduję się wiele plików łamiących prawa licencyjne, próbują ją aktywować w sposób niezgodny z licencją. Jednym z takich sposobów jest pobranie (donwload) tzw. crack -a, który z wersji demo zrobi nam pełną wersję gry.Coś dla ciebie? : Jak za darmo doładować telefon

Klucz aktywacyjny do wiedźmin 2

craPomijając fakt że jest to nielegalne, na wielu stronach pobierając plik witcher3.exe (crack wiedzmin 2 oraz 3) bądź o nazwie DTPro4100218Advanced.exe znajduje się w nim wirus typu trojan, który przechwytuje hasła i loginy do banków, facebook -a. W przypadku facebook -a to nie duża strata ale w przypadku kont bankowych może to być dla nas bolesna nauczka.


Wiedźmin crack 1.1

Na jednej z takich stron pobraliśmy taki crack i ku zdziwieniu antywirus kaspersky nic nie wykrył, pobraliśmy więc plik na drugim komputerze na, którym był zainstalowany ESET NOD32 Antivirus który wykrył wirusa i zablokował pobieranie pliku.

 The witcher enhanced edition skidrow

Jeżeli jesteś fanem wiedzmina i wiesz coś na temat uniwersalnego kodu czy też wirusów znajdujących się w tzw. cracach do gry to zapraszamy do napisania o tym w komentarzu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Przeczytaj inne:
Fortnite crack – cd-key za darmo

Kontynuując serie crack / cd-key do gry tym razem chcielibyśmy sprawdzić grę Fortnite, w którą gra bardzo wiele osób . 

Zamknij