Praca dla leniwych

Nie lubisz się przemęczać? Sprawdź, jaka praca idealnie trafi w Twoje gusta i nie będzie wiązała się z koniecznością wkładania wielu wysiłków w jej wykonywanie czyli praca dodatkowa w domu oferty pracy.

Praca dla mamy w domu

Nie wszyscy jesteśmy stworzeni do pracy fizycznej. Jeżeli codzienna aktywność jest Ci obca, nie należysz do osób dynamicznych lub po prostu nie lubisz się przemęczać na pewno od razu odrzucisz propozycję pracy na budowie lub w innym zawodzie wymagającym wylania codziennie kilku litrów potu. Na szczęście istnieje szereg możliwości, które pozwolą Ci zarobić pieniądze i dodatkowo wypocząć, może nie dosłownie, ale na pewno zbytnio nie będziesz musiał się przemęczać zarówno fizycznie, jak i umysłowo.


Praca bez wychodzenia z domu

Jak pracować przez internet? Wszelkiego rodzaju prace przez internet są odpowiednie dla osób, które chciały by zarabiać ale nie chcą wychodzić z domu. Więcej na ten temat znajdziesz w innym artykule, który poświęciliśmy wyłącznie temu Jak zarabiać pieniądze przez internet


Jak zarobić i się nie narobić

Jeżeli nie urodziłeś się ?dyrektorem? i nie możesz liczyć na ciepłą posadkę prezesa z polecenia to niestety lenistwo będzie wymagało od Ciebie rezygnacji z sowitego wynagrodzenia. Tak to już jest, że aby nie musieć się przemęczać trzeba coś poświęcić.

Dodatkowa praca w domu chałupnictwo

Poniżej znajdziesz propozycje zawodów, które na pewno nie będą wymagały intensywnego wysiłku. Oczywiście nie oznacza to, że przez cały dzień będziesz kompletnie nic nie robić, ale na pewno przez większość ?dniówki? czas upłynie Ci w sposób lekki, łatwy i przyjemny, dodatkowo może wygospodarujesz kilka chwil na regeneracyjną drzemkę w przerwie pomiędzy wykonywaniem obowiązków.

Temat, który może cię zainteresować: Odzyskiwanie usuniętych zdjęć

Jeżeli nie chcesz się przemęczać poszukaj pracy, jako:

  • Bileter ? zawód idealny dla osób leniwych. Niezależnie od miejsca pracy ? kino, muzeum, teatr pracy nie będziesz mieć zbyt dużo, a jej falowy charakter pozwoli odpocząć w przerwie pomiędzy kolejnym seansem lub grupą zwiedzającą.

  • Nocny stróż ? kolejna propozycja dla nie lubiących się przemęczać ? praca nocnego stróża, zwłaszcza w małych miastach do wyczerpujących nie należy. Najczęściej wymaga obchodu, co kilka godzin, a w przerwach możesz spędzać czas na oglądaniu telewizji, graniu w gry komputerowe czy surfowaniu po sieci.

  • Tajemniczy klient ? zostając tajemniczym klientem na pewno się nie przemęczysz, ewentualnie znudzisz sprawdzając jakość obsługi w sklepach i innych miejscach, do których wyśle Cię Twój pracodawca.


  • Bloger ? praca online w domu – modna ostatnio profesja, jednak, aby móc czerpać z niej zyski musisz naprawdę znaleźć niszę i publikować wartościowe informacje, które trafią do odbiorców. Jeżeli dodatkowo będziesz mieć znane nazwisko to sukces gwarantowany.

  • Parkingowy ? praca na parkingu także nie należy do męczących. Wydawanie bloczków i pobieranie opłat za parking na pewno nie przyprawi Ci przysłowiowego garba.
    Kasjer ? praca ?na kasie? także trafi w gusta szukających zajęcia niewymagającego wielu wysiłków. Jeżeli znajdziesz posadę w małym sklepie lub drogim butiku z pewnością się nie przemęczysz.

  • Wróż ? modny ostatnio zawód, który wymaga jedynie zgłębienia tajników wiedzy ezoterycznej i może przynieść niezły dochód. Odrobina zdolności i godne życie stoi przed Tobą otworem.

Szukam dodatkowej pracy

To tylko nieliczne z szeregu zawodów, które nie wymagają zbytniego wysiłku i pozwalają jakoś przetrwać od pierwszego, do pierwszego osobom naprawdę leniwym. Jeżeli chcesz zarobić nieco więcej musisz wcześniej włożyć trochę wysiłków w edukację. Zostając profesorem czy specjalistą np. z dziedziny IT zyskasz pracę, która nie będzie wymagała dużych nakładów energii i naprawdę sporo zarobisz ciesząc się upływającym w przyjemnej atmosferze dniem pracy na wykładach czy przed klawiaturą komputera.

Praca dorywcza przez internet

Osoby obdarzone zmysłem persfazji mogą zawsze spróbować pracy, jako polityk. Jak wiadomo zawód posła lub senatora też do ciężkich nie należy a, pozwala składać obietnice bez pokrycia i wycofywać się z nich w dowolnym momencie lub zasłaniać się amnezją. Od czasu do czasu warto zjawić się na ważnych dla partii głosowaniach i udawać, że „pracujemy” dla naszych wyborców ? to wystarczy by cieszyć się przywilejami oraz wysoką pensją.

Temat z innej kategorii: Programy Szpiegujące Komputer

Oczywiście powyższe propozycje traktujmy raczej z przymrużeniem oka. Lenistwo jak wiadomo nie popłaca i w pewnym momencie może okazać się szkodliwe. Dlatego naprawdę warto wkładać wysiłki w doskonalenie swoich umiejętności ? wykonywanie pracy, która będzie pasją, nawet najbardziej leniwej osobie przyniesie dużą satysfakcję.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Przeczytaj inne:
Android com filetransfer

Szukasz programu na maca, dzięki któremu będziesz mógł przeglądać pliki z androida? android file transfer for mac Przeczytaj także: Udostępnianie

Zamknij