Jak odzyskać archiwum gg

Gadu gadu jest wciąż najpopularniejszym komunikatorem w Polsce, czasem zdarza się że przypadkiem usuniemy archiwum, najczęściej podczas przeinstalowania systemu bądź reinstalacji samego gadu gadu kasuje się nasze archiwum w którym mieliśmy ważne rozmowy i chcielibyśmy wiedzieć jak przeprowadzić odzyskiwanie archiwum gg.

Przeczytaj także: Przyspieszenie Internetu


archiwum

 

Archiwum gg odzyskiwanie

Odzyskanie archiwum gg zależy też od wersji gg, którą mieliśmy zainstalowaną. W starszych wersjach gg bodajże przed gg 10 archiwum było przechowywane w pliku na dysku naszego komputera, takie archiwum można odzyskać używając np.programy do odzyskiwania danych o których pisaliśmy we wcześniejszych wpisach.
Bardzo pomocny jest także program do odzyskiwania archiwum gg o nazwie ggundel.exe który został stworzony właśnie z myślą o odzyskiwaniu skasowanych archiwów gadu gadu. Program jest bardzo prosty w obsłudze i krok po kroku przeprowadza przez proces odzyskiwania. W starszych wersjach archiwum gg było przechowywane w pliku o nazwie archives.dat

Warto przeczytać również: Folder na Hasło

Odzyskanie archiwum gg

Obecnie archiwum gg przechowywane jest online na serwerach gg tak więc nie mamy fizycznie dostępu do plików archiwum. W związku z tym po usunięciu archiwum gadu gadu nie ma możliwości odzyskania go.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Przeczytaj inne:
Komputer długo się włącza?

Jeżeli komputer długo się uruchamia a dokładniej system ładuje się dość długo do chwili w której możemy normalnie z niego

Zamknij