Zerowanie hasła Windows XP Vista Windows 7Łamanie hasła Windows czy inaczej mówiąc zerowanie hasła Windows. Do tego celu ściągamy program Office NT Password & Registry Editor. Po ściągnięciu i rozpakowaniu programu należy nagrać obraz na płytę. Po nagraniu programu uruchamiamy komputer z płyty CD/DVD/dyskietki. Ujrzymy poniższy ekran jeżeli wszystko do tej pory zrobiliśmy prawidłowo.

Zerowanie hasła Windows

przycisk enter i czekamy na następny krok

Kasowanie hasła Windows XP Vista 7

Wybieramy partycję, na której mamy jest zainstalowany system Windows. Jeżeli nie widzimy dysku z systemem należy dodać odpowiedni sterownik. Klikamy d w celu załadowania sterowników SCSI lub IDE-raid.

Kasowanie hasła Windows

Jeżeli nie zmienialiśmy ścieżki dostępu do rejestru naciskamy Enter. Natomiast jeżeli dokonywaliśmy zmian wskazujemy poprawną ścieżkę.

password4

Zgodnie z tym co chcemy zrobić klikamy domyślą opcję <enter> – zerowanie hasła windows

czyszczenie hasła windows

Chcemy w dalszym ciągu wyzerować/usunąć hasło więc opcja „1

Zapomiałem hasła do systemu Windows

Jeżeli chcemy wyzerować hasło jakiegoś innego użytkownika musimy przełączyć się na niego ? postępujemy zgodnie z opisem czyli 0xnumer_RID. Domyślnie jest zerowane hasło Administratora. Po wybraniu odpowiedniego usera/administratora, którego chcemy wyzerować klikami <enter>

password7

Postępujemy zgodnie z instrukcją Clear (blank) user password teraz zatwierdzamy przyciskiem enter

hasło zerowanie

Widzimy satysfakcjonujący nas komunikat Password cleared!. Wychodzimy kolejno z okien programu. Klikamy ! (czyli shift +1)

kasowanie hakowanie windows

następnie przycisk q

password10

potwierdzamy zmiany przyciskiem ?y?

hasło windows xp

Jeżeli coś poszło nie tak możemy zacząć zabawę od początku wybierając ?y?. Natomiast jeżeli wszystko przebiegło po naszej myśli wybieramy ?n?.

windows xp vista windows 7

Po wyjęciu dyskietki/płyty i ponownym uruchomieniu komputera hasło użytkownika, które przed chwilą zerowaliśmy będzie puste.

Nie chcesz restartować hasła Windows ?. Możesz w prosty sposób odczytać zapominanie hasło.


Komentarze

 • sty 2, 2010 at 20:14

  co to znaczy "uruchamiamy komputer z płyty" ? 🙁

  Reply
  • sty 19, 2010 at 12:17

   po ściągnięciu i nagraniu programu, należy bootować kompa z płyty. W biosie ustawiasz Boot CDROM/DVD albo przy starcie kompa w zależności jaka płyta f8, f10.

   Reply
 • sty 19, 2010 at 11:14

  witam stanąłem na tym etapie Jeżeli nie zmienialiśmy ścieżki dostępu do rejestru naciskamy Enter. Natomiast jeżeli dokonywaliśmy zmian wskazujemy poprawną ścieżkę. pomoże mi ktoś? klikam enter i coś innego wyskakuje mi. mam win 7

  Reply
  • sty 19, 2010 at 12:17

   zerujesz na laptopie czy na komputerze stacjonarnym. Jak naciśniesz enter jaki ekran masz ?. Zerknij jeszcze tu

   Reply
 • maj 26, 2010 at 13:50

  u mnie nie widzi dysków ( mam raid 0 ) płyta Asus CROSSHAIR III myslę że to brak odpowiednich sterowników skąd pobrać na linuxa ?

  Reply
 • maj 2, 2011 at 18:24

  powiem tak zrobiłem obraz wrzucilem na cd uruchamiam ponownie wyskakuje ze czyta płyte a po chwili znika i uruchamia sie normalnie windows pomoze ktos? mam w7 home premium

  Reply
  • maj 4, 2011 at 20:53

   nagraj jeszcze raz obraz płyty, sprawdź sumy kontrolne po ściągnięciu. Jak nie pójdzie oznacza że masz problem z napędem.

   Reply
 • cze 30, 2011 at 12:03

  Mam problem kiedy mam podac sciezke rejestru. Dzialam na laptopie windows 7. Nie zmienialem sciezki a jak naciskam enter to program kaze mi wpisac ja. O co chodzi?

  Reply
 • lip 3, 2011 at 10:27

  Mam problem. Otóż gdy robię całą procedurę dobrze jak jest przedstawione o góry to gdy włączam już kompa aby w sprawdzić czy mi się udało to jest tak jak z powrotem. Czyli trzeba podać hasło :/ Mam Windows 7 Professional 64bit i komputer jest stacjonarny.

  Reply
 • wrz 28, 2011 at 22:42

  Ludzie !!! Jest bialo na czarnym pokazane jak to dziala I powiem ze jest wszystko ok Dzisiaj robilem to na lapie Packard Bell win 7 64bit Wszystko bylo gladko i pieknie Hasla juz niema I problem rozwiazany 🙂

  Reply
 • wrz 28, 2011 at 22:48

  Dodam ze nie znam Angielskiego 🙂

  Reply
 • maj 1, 2012 at 20:53

  U mnie program nie widział konta wiec kompletnie mi się nie przydał

  Reply
 • mar 22, 2014 at 20:57

  Robię wszystko tak jak w poradniku ale pokazuje mi taki napis
  cannot find value sam\domains\account\users ffffffff\v Co zrobić???????
  Windows Xp profesional

  Reply
  • paź 1, 2015 at 16:57

   Poradnik super wszystko działa (Windows 7) bardzo przydatne jak się zapomni hasła lub wbić się na kompa kolegi i te jego zdziwienie że złamałem mu hasło 😀

   Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Przeczytaj inne:
Co to jest firewall?

Jest to dość często zadawane pytanie przez mniej doświadczone osoby. Zwłaszcza jeżeli takie osoby próbując ściągać pliki np przez torrenty

Zamknij