Giełda biance problem z wypłatą – unikaj tej giełdy !

Nie inwestuj !! Jak zainwestujesz mogą zacząć cię prosić i przejście dziwnych procedur , których nie da się przejść….. Ta giełda to rak,,,,,,, nie inwestój tam.

 

Chciałabym opisać swoje doświadczenia z giełdą biance, a raczej z problemem z przeniesieniem środków na własny portfel sprzętowy. Po zweryfikowaniu co już jest problematyczne możemy korzystać z giełdy czyli kupować i sprzedawać kryptowalutu. I tyle teorii, jak coś sie giełdzie albo jej botom nie spodoba zostaniecie odcięci od swoich środków id od tej pory zacznie się wasza gehenna i proces upokorzenia was.

 

Żeby  zacząć sprzedawać czy też kupować na gidzie wymagają od was dowodu, skanu twarzy i ogólnie wielu zabiegów w celu weryfikacji. I wyobraźcie sobie, że przeliście tą tą weryfikacje i za własne środki chcecie zakupić np bitcoiny, i nagle się okazuje że nie możecie, bo system stwierdził że musicie potwierdzić swoją tożsamość .  Brzmi dziwnie ? Oj to te problemy dopiero się zaczynają… Jeżeli weryfikowałeś swoją tożsamość i ktoś przypadkiem przeszedł koło ciebie, to we dwoje musicie zweryfikować swoją tożsamość.

 

I tu zaczyna sie upokarzanie. We dwoje musicie czytać tekst po angielsku, nie znasz angielskiego .???? Ojj mają na to wyje*ane….. niby jest procedura po polsku ale nie radze. Żaden bank nikt nie wymaga takich weryfikacji jak giełda biance.  Nie możesz przelać bitcoinów na własny portfel, twoje problemy dopiero się zaczynają……

 

Będą chcieli filmu video z twoim dowodem gdzie czytasz formułkę po angielsku, nie znasz angielskiego ojjj…… masz pecha…. Zablokują ci środki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Przeczytaj inne:
Laptop poleasingowy do domu ? 3 kroki, jak wybrać odpowiedni model

Inwestycja w laptop to poważna decyzja, która powinna być poparta szczegółową analizą dostępnych opcji. Warto jednak pamiętać, że sklepy komputerowe

Zamknij