Hosting porównanie

Jeżeli stoisz przed wyborem hostingu to na początek warto sobie zadać pytanie czego właściwie oczekujesz od takiego hostingu tzn jaki transfer miesięcznie będzie ci potrzeby, ile miejsca na serwerze potrzebujesz, czy zależy ci na szybkiej pomocy administratorów w razie problemów no i jaką sumę miesięcznie chcesz na to przeznaczyć. Tanie hostingi

Jak wybrać hosting

Najlepszy hosting www? Jeżeli zależy ci żeby twoja strona była zawsze dostępna tzn 99% czasu a serwer chodził szybko a dodatkowo wsparcie techniczne było dostępne 24/h to wtedy poleciłbym ci hosting kei (kei.pl opinie). Nie są to najtańsze na rynku hostingi ale charakteryzują się niezawodnością. W najtańszym pakiecie za 12zł miesięcznie (obecnie w promocji normalnie jest to 25zł) czyli 122ł na rok, otrzymujesz 60GB miejsca na dysku, domenę za 1zł oraz transfer bez ograniczeń. Niestety w kei mamy przydzielone zaledwie 5% zasobów procesora gdzie w średniej wielkości stronie, limit ten może zostać przekroczony przez roboty google indeksujące naszą stronę.


Hosting tani

Alternatywą dla tego hostingu może być hosting IQ (IG.pl opinie) gdzie najtańszą opcją jest pakiet na Start w którym otrzymujemy 1GB miejsca na serwerze do tego transfer z limitem 500GB na rok  gdzie jest to wystarczające dla małych stron oraz 10% zasobów procesora a to wszystko za 122zł brutto na rok.

Kolejnym ciekawym hostingkiem jest Netmark, jest to tani hosting przy wyborze najniższych pakietów na start zapłacimy zaledwie 35 zł na rok a w tym dostajemy 1GB miejsca na dysku do tego transfer 10GB miesięcznie jest on wystarczający dla małych stron przy odwiedzinach rzędu 500 – 1000 tys odwiedzin dziennie. Jeżeli chodzi o bezawaryjność to w netmark zdarza się kilka razy w roku że strona nie działa a bardziej ich serwer nie działa co skutkuje niedziałaniem strony, nie zdarza się to często ale jednak. (netmark opinie)Najtanszy hosting www – W tym miejscu warto zaznaczyć że najtańszy hosting nie będzie najlepszy więc albo jedno albo drugie, oczywiście da się wykupić bardzo dobry hosting za przyzwoite pieniądze ale wtedy nie będzie on najtańszy.

Najtańszy hosting

Jeżeli chodzi o te najtańsze hostingi to należy sobie zdawać sprawę że mogą one działać nieco gorzej niż wyżej wymienione. Np w neteasy.pl na start możemy dostać 10GB miejsca na dysku oraz 100GB transferu miesięcznie rocznie to koszt 61zł niestety zdarza się że gdy zbyt szybko przejdziemy z jednej strony na drugą bądź odświeżymy stronę kilka razy pojawia się błąd bazy danych, więc jest to tani hosting ale częściej zdarzają się problemy techniczne. (neteasy.pl opinie) W neteasy możemy wybrać także hosting seo.


Tani serwer www

Celowo nie wymieniłem jednego z najpopularniejszych polskich hostingów jakim jest home.pl ze względu na to że jest to dość drogi hosting a po drugie są z nimi same problemy co stwierdzam z własnego doświadczenia. (home.pl opinie)

Tagi dla artykułu: najtańszy hosting minecraft ; hosting serwerow ; serwery hosting

Komentarze

  • kw. 29, 2015 at 15:29

    A co sądzisz o takich dostawcach jak webserwer.pl, kylos.pI czy progresso.pI ?
    Od wielu lat na rynku, bez nachalnych reklam czy promocji w postaci „teraz za złotówkę, a później za grubą stówkę” ? 🙂
    Bardzo dobra jakość usług oraz przede wszystkim rzetelna pomoc techniczna, to chyba ważniejsze parametry niż zaoszczędzenie kilku pln. Choć usługi nie wydają się być wcale drogie.

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Przeczytaj inne:
Kolorowe Foldery

Mając wiele katalogów na dysku, zdarza się że musimy wytężać wzrok w celu znalezienia tego z nazwą która nas interesuje,

Zamknij