Instalacja systemu windows 8

Jak wgrać windows 8 ? Chcesz zainstalować lub przeinstalowanie Windows 8 a robisz to pierwszy raz i nie do końca wiesz jak to zrobić? A może przeinstalowujesz system z Win 7? Na filmiku poniżej zobaczysz cały proces krok po kroku jak zainstalować windows 8 na laptopie, jest to naprawdę bardzo proste i nie zajmuje zbyt dużo czasu.

Może cię zainteresować temat: Programy Szpiegujące Komputer


 

Instalacja windows 8 krok po krokuZaczynamy od włączenia instalacji z płyty CD, która wkładamy do napędu bądź bootowalnego pendrive. Przy instalacji należy przygotować sobie 25 znakowy kod licencji, który będziesz musiał wprowadzić na samym początku.

Zobacz , którą wersje systemu wybrać: Windows 64bit czy 32bit wybrać

kodInstalator systemu windows 8

Nie będziemy dodatkowo opisywać całego procesu ponieważ jak widać na filmiku wystarczy w zasadzie klikać dalej…. dalej…. Pod koniec instalacji system zaproponuję ci utworzenie konta email w usłudze microsoft-u, tak więc będziesz musiał wypełnić dane jak poniżej na screenie.

Instalowanie windows 8

Jeżeli nie chcesz tworzyć maila, wtedy wystarczy że klikniesz „Zaloguj się bez użycia konta Microsoft” i utworzysz normalne konto użytkownika w systemie, podając jedynie nazwę użytkownika i jakieś wymyślone przez siebie hasło.

Przeczytaj także: Jak za darmo doładować telefon


Uaktualnienie do windows 8

Po zakończeniu instalacji, bodziesz widział ekran startowy jak ten poniżej.

start

Jak widzisz sama instalacja jest bardzo prosta i zdoła ją wykonać nawet osoba, która nigdy wcześniej tego nie robiła. Jeżeli masz problem podczas instalacji czy też w powyższym poradniku, powinno znaleźć się coś jeszcze, zapraszamy do pozostawienia komentarza.

jak sformatowac windows 8

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Przeczytaj inne:
Jak włamać się komuś na fb

Ostatnio wiadomości, które trafiają na naszą skrzynkę mailową jest  prośba o zbadanie tematu "jak włamać się komuś na fb" .

Zamknij