StrongRecovery opinie

StrongRecovery opinie. Skasowanie danych z różnych nośników, nie musi oznaczać prawdziwej katastrofy. Specjalnie dla wszystkich pechowych użytkowników komputerów, tabletów czy smartfonów, prezentujemy skuteczne i polskie narzędzie do odzyskiwania plików z wielu różnych typów urządzeń.

Jak odzyskać skasowane zdjęcia z telefonu?

Usunięte zdjęcia z telefonu to najczęstszy problem nie tylko wśród początkujących użytkowników nowoczesnych urządzeń mobilnych. Warto pamiętać, że jedynie 100% pewności bezpieczeństwa zapisanych na kartach pamięci czy dysku plików w postaci obrazów i dokumentów, zapewnia ich druk, o czym często zapominamy. Doskonale widać to na przykładzie uwieczniających ważne chwile z naszego życia fotografii ? kto, tak naprawdę wywołuje zdjęcia robione smartfonem??!

Zobacz także: Odzyskiwanie usuniętych zdjęć

Ale przejdźmy do sedna sprawy. Skasowałeś zdjęcia z telefonu, ważne pliki z komputera i film z kamery cyfrowej? Nic nie szkodzi! Odzyskasz je dzięki programowi o nazwie StrongRecovery, który bardzo dobrze radzi sobie nie tylko z typowymi problemami, jak skasowanie danych z karty SD, ale także pozwala odzyskać usunięte partycje dysku czy zaszyfrowane dane. Ważne, aby móc podłączyć urządzenie, z którego zostały usunięte pliki do komputera za pomocą złącza USB.

Pliki obsługiwane przez StrongRecovery – NTFS, FAT12, FAT16, FAT32, RAW, EXT2. EXT3, ReiserFS, Linux Swap, HPFS.

Narzędzie można wykorzystać w wielu sytuacjach, jednak chcąc odzyskać pliki o rozmiarze powyżej 1GB, należy zakupić licencję. Dzięki StrongRecovery można także przeglądać pliki, które nie zostały usunięte oraz pliki binarne, zrobić zrzuty zabezpieczonych i uszkodzonych danych oraz skorzystać z innych funkcji, które mogą okazać się przydatne w wielu sytuacjach.

Może Cię zainteresować: Windows 7 pokaż ukryte pliki

Zalety StrongRecovery:

 • Prosta i intuicyjna obsługa;
 • Efektywność działania;
 • Możliwość odzyskania różnych systemów plików także zaszyfrowanych i skompresowanych;
 • Ułatwiające pracę narzędzie do filtrowania plików;
 • Możliwość odzyskania plików z kart pamięci SD, xD, CF, MS, MMC, dysków twardych, urządzeń mobilnych, pendrive-ów, dysków zewnętrznych USB.

Wady StrongRecovery:

Brak pełnej funkcjonalności wersji próbnej, która umożliwia przywrócenie maksymalnie 3 plików o łącznym rozmiarze do 1GB.

StrongRecovery opinie

Trudno znaleźć negatywne opinie o StrongRecovery. Użytkownicy, korzystający z tego narzędzia bez wahania polecają je amatorom i profesjonalistom, jako najlepszy sposób na przeprowadzenie zarówno prostych, jak i bardzo skomplikowanych operacji odzyskiwania danych.

Podsumowując, jeżeli szukasz programu, który pomoże odzyskać skasowane zdjęcia z telefonu lub aparatu, utracone pliki z twardych dysków itp., to StrongRecovery wypada zdecydowanie najlepiej na tle konkurencji pod względem skuteczności, zakresu działania oraz prostoty obsługi. Jego jedyną wadą jest konieczność wykupienia licencji na pełną wersję.

Meridia 15 mg

Komentarze

 • lip 25, 2018 at 18:06

  Może się czepiam, ale FAT, czy NTFS, to nie pliki, a systemy plików, które pozwalają na tworzenie struktur logicznych, w których pliki są przechowywane. Szkoda, że autor artykułu nie sprawdził, co to jest partycja RAW…
  Z drukiem też różnie bywa – chyba każdemu sie zdarzyło stracić jakiś dokument papierowy, a kserokopia zapasowa nie w każdej sytuacji działa. Nie wyobrażam sobie, by bank udzielił kredytu na podstawie ksera dowodu osobistego.
  Wiem, że wielu ludzi chętnie podejmuje się amatorskiego odzyskiwania danych i nie zamierzam nikomu odmawiać prawa do nauki i samodzielności. Tyle, że jeśli Twoje dane są naprawdę ważne – najpierw pomyśl i spróbuj zrozumieć, co zamierzasz zrobić, a dopiero potem to zrób. Odzyskiwanie danych, to nie tylko klikanie „dalej” w lepszym lub gorszym programie, a konsekwencją popełnionych błędów może być nieodwracalna utrata danych.

  Reply
 • gru 5, 2018 at 15:36

  Pan kaleron najwyraźniej nie chce się czepiać nikogo i niczego, ale jakby co, to do niego 🙂

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Przeczytaj inne:
Jak zmienić ekran logowania

Zmiana ekranu logowania systemu nie wpływa na szybkość uruchamiania się systemu, aczkolwiek jest wiele ciekawych ekranów logowania, które zmienią standardowy

Zamknij