StrongRecovery opinie

StrongRecovery opinie. Skasowanie danych z różnych nośników, nie musi oznaczać prawdziwej katastrofy. Specjalnie dla wszystkich pechowych użytkowników komputerów, tabletów czy smartfonów, prezentujemy skuteczne i polskie narzędzie do odzyskiwania plików z wielu różnych typów urządzeń.

Jak odzyskać skasowane zdjęcia z telefonu?

Usunięte zdjęcia z telefonu to najczęstszy problem nie tylko wśród początkujących użytkowników nowoczesnych urządzeń mobilnych. Warto pamiętać, że jedynie 100% pewności bezpieczeństwa zapisanych na kartach pamięci czy dysku plików w postaci obrazów i dokumentów, zapewnia ich druk, o czym często zapominamy. Doskonale widać to na przykładzie uwieczniających ważne chwile z naszego życia fotografii ? kto, tak naprawdę wywołuje zdjęcia robione smartfonem??!

Zobacz także: Odzyskiwanie usuniętych zdjęć

Ale przejdźmy do sedna sprawy. Skasowałeś zdjęcia z telefonu, ważne pliki z komputera i film z kamery cyfrowej? Nic nie szkodzi! Odzyskasz je dzięki programowi o nazwie StrongRecovery, który bardzo dobrze radzi sobie nie tylko z typowymi problemami, jak skasowanie danych z karty SD, ale także pozwala odzyskać usunięte partycje dysku czy zaszyfrowane dane. Ważne, aby móc podłączyć urządzenie, z którego zostały usunięte pliki do komputera za pomocą złącza USB.

Pliki obsługiwane przez StrongRecovery – NTFS, FAT12, FAT16, FAT32, RAW, EXT2. EXT3, ReiserFS, Linux Swap, HPFS.

Narzędzie można wykorzystać w wielu sytuacjach, jednak chcąc odzyskać pliki o rozmiarze powyżej 1GB, należy zakupić licencję. Dzięki StrongRecovery można także przeglądać pliki, które nie zostały usunięte oraz pliki binarne, zrobić zrzuty zabezpieczonych i uszkodzonych danych oraz skorzystać z innych funkcji, które mogą okazać się przydatne w wielu sytuacjach.

Może Cię zainteresować: Windows 7 pokaż ukryte pliki

Zalety StrongRecovery:

 • Prosta i intuicyjna obsługa;
 • Efektywność działania;
 • Możliwość odzyskania różnych systemów plików także zaszyfrowanych i skompresowanych;
 • Ułatwiające pracę narzędzie do filtrowania plików;
 • Możliwość odzyskania plików z kart pamięci SD, xD, CF, MS, MMC, dysków twardych, urządzeń mobilnych, pendrive-ów, dysków zewnętrznych USB.

Wady StrongRecovery:

Brak pełnej funkcjonalności wersji próbnej, która umożliwia przywrócenie maksymalnie 3 plików o łącznym rozmiarze do 1GB.

StrongRecovery opinie

Trudno znaleźć negatywne opinie o StrongRecovery. Użytkownicy, korzystający z tego narzędzia bez wahania polecają je amatorom i profesjonalistom, jako najlepszy sposób na przeprowadzenie zarówno prostych, jak i bardzo skomplikowanych operacji odzyskiwania danych.

Podsumowując, jeżeli szukasz programu, który pomoże odzyskać skasowane zdjęcia z telefonu lub aparatu, utracone pliki z twardych dysków itp., to StrongRecovery wypada zdecydowanie najlepiej na tle konkurencji pod względem skuteczności, zakresu działania oraz prostoty obsługi. Jego jedyną wadą jest konieczność wykupienia licencji na pełną wersję.

Komentarze

 • Lip 25, 2018 at 18:06

  Może się czepiam, ale FAT, czy NTFS, to nie pliki, a systemy plików, które pozwalają na tworzenie struktur logicznych, w których pliki są przechowywane. Szkoda, że autor artykułu nie sprawdził, co to jest partycja RAW…
  Z drukiem też różnie bywa – chyba każdemu sie zdarzyło stracić jakiś dokument papierowy, a kserokopia zapasowa nie w każdej sytuacji działa. Nie wyobrażam sobie, by bank udzielił kredytu na podstawie ksera dowodu osobistego.
  Wiem, że wielu ludzi chętnie podejmuje się amatorskiego odzyskiwania danych i nie zamierzam nikomu odmawiać prawa do nauki i samodzielności. Tyle, że jeśli Twoje dane są naprawdę ważne – najpierw pomyśl i spróbuj zrozumieć, co zamierzasz zrobić, a dopiero potem to zrób. Odzyskiwanie danych, to nie tylko klikanie „dalej” w lepszym lub gorszym programie, a konsekwencją popełnionych błędów może być nieodwracalna utrata danych.

  Reply
 • Gru 5, 2018 at 15:36

  Pan kaleron najwyraźniej nie chce się czepiać nikogo i niczego, ale jakby co, to do niego 🙂

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przeczytaj inne:
Przydatne Porady Windows 8

Windows 8 świetnie nadaje się zarówno do komputerów z ekranem dotykowym, tych z tradycyjną myszką jak i tych, które mają

Zamknij